We zijn begonnen!

  • Geplaatst op
  • Door Enrico
  • 0
We zijn begonnen!

WE ZIJN BEGONNEN...

Na anderhalf jaar voorbereiden, onderhandelen, vergunningen en vergaderen is het vandaag dan eindelijk zover. De start van de verbouwing van ons nieuwe adres.

De komende 4 maanden zal er hard gewerkt worden om de grootste turnpakjes winkel ter wereld te maken. In ons nieuwe onderkomen zal naast de winkel ook de gehele customer service, magazijn, websales en verzendafdeling een verdere update krijgen, zodat we je zowel online als offline perfect van dienst kunnen zijn.

We zullen jullie de komende periode op de hoogte houden van de vorderingen van de verbouwing.

Het is vanzelf sprekend dat we jullie, totdat we gaan verhuizen, gewoon blijven helpen in onze winkel aan de Uilenkade 52 in Zwijndrecht. Hier zijn we elke woensdag t/m zaterdag geopend van 9.30 - 17.00 uur. 

(afbeelding: impressie van de voorgevel nieuwe pand CEK)

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
* Verplichte velden